Как спят тия хора, като са такива лъжци? Този и още

...
Как спят тия хора, като са такива лъжци? Този и още
Коментари Харесай

Слави скочи на Явор Божанков: Той е като жена, която спи с много мъже

Как спят тия хора, като са такива лъжци? Този и още няколко въпроса зададе във видео във фейсбук водачът на " ИТН " Слави Трифонов. 

Доверието е най-важното нещо сред хората. Когато няма доверие, всичко се разпада. Ние сме воювали главно за доверието на хората. За да имаш доверие, не би трябвало да лъжеш. И когато става дума за голям брой непознати хора, в действителност те ти гласоподават доверие. Основното нещо, което е загуба за държавното управление, е доверието. Защото те излъгаха. Кирил Петков дружно с Асен Василев споделиха, че няма да вършат никаква коалиция с ГЕРБ. 

" Явор Божанков да вземем за пример се закле, ще му изсъхне ръката, в случай че в миналото направи нещо с Бойко Борисов. И в този момент е с Бойко Борисов посредством " Продължаваме промяната ". Доколкото си припомням Божанков идваше, когато ние правехме срещи със студенти. Тогава той си търсеше дом. Има хора, които са морално бездомни. Този си търсеше дом и пристигна първо при нас. Мисля, че във Велико Търново, той искаше да бъде част от нас. Явор Божанков е като жена, която спи с доста мъже. Той е буболечка ", сподели още Трифонов.

За да гледате видеото, би трябвало да активирате Javascript.
Източник: varna24.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР